NE YAPIYORUZ?

YURTİÇİ-YURTDIŞI TEDARİK VE SATIŞ ÇÖZÜMLERİ
Firmamız, yurtdışında konuşlanmış olan yabancı firmalara, Türk menşeli, Türkiye’nin en iyi standartlarda imal edilmiş ürünlerinin araştırılması, satın alınması ve tedariği süreçlerini başarıyla yönetmektedir. Bunun yanında aynı zamanda lokal firmalar için de, gerek yurtiçindeki, gerekse yurtdışındaki seçkin üreticilerden ürün tedarik edilmesi konusunda tüm araştırma ve operasyonel faaliyetleri yürütmektedir. Yıllık satın alımların çok yüksek oranlarda olması nedeniyle, muadil firmalara göre piyasadaki en hesaplı fiyat politikalarını araştırır ve sunar.

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI
Gerek dış pazarları tanıyarak dışa açılmak isteyen fakat nereden ve nasıl başlayacağını bilmeyen firmalarımız, gerekse mevcut müşteri portföyünü genişletmek ve ürünlerini daha geniş bir coğrafyaya dağıtmak isteyen üreticilerimiz için en uygun dış ticaret altyapısının oluşturulması ve tüm dış ticaret prosedürlerinin, profesyonel ekibimizce yönetilmesi konusunda size en kapsamlı hizmeti sunmaktayız.

İTHALAT-İHRACAT OPERASYONU
Firmamız, müşteri portföyü oluşturma aşamasının ardından, yurtdışına sevk edilecek ürünler ve bunun yanında yurtdışından ihtiyaç duyulan ürünlerin ülkemize ithalatı konusundaki tüm operasyonel süreçleri tek elden yürütmektedir. Müşteriyle iletişim, yazışmalar, ödeme takibi, dış ticaret belgelerinin düzenlenmesi, kalite kontrol, lojistik organizasyonu, gümrükleme organizasyonu gibi süreçlerin hepsinin eşzamanlı olarak yönetilmesi firmamızın uzmanlık konusudur. Bnb Global Trade, tüm dış ticaret operasyonlarınızı sizin için planlar, organize eder, uygular ve tamamlar. Tercih etmeniz durumunda da bu işlemlerin, kendi bünyeniz içerisinde yapılması konusunda danışmanlık verir.

PAZAR ARAŞTIRMA ve MÜŞTERİ AĞI KURMA
BNB Global Trade, yurtdışına açılmak isteyen firmalar için, doğru sektörden firmaları araştırır ve iletişime geçer. Ürünlerin, en doğru kanalda ve en iyi fiyatlarla yurtdışına pazarlanması konusunda gerekli tüm çalışmaları yapar, yazışmaları gerçekleştirir ve sonuca ulaşır.

FUAR ORGANİZASYONU ve MÜŞTERİ ZİYARETLERİ
Firmamız gerek müşteri ziyaretlerinde, gerekse fuar organizasyonlarınızda sizin yanınızdadır. Bu konulardaki tüm operasyonları organize eder, fuar destek teşvik başvuru sürecinden, fuar kapanışına kadar ve bununla birlikte müşteriyle birebir yüz yüze görüşme faaliyetlerinizi planlar, yönetir ve uygular. Bu süreçleri hem sizin yanınızda, hem de tercihinize göre bağımsız olarak yürütür
Yukarı