BNB GLOBAL TRADE

BİZ KİMİZ? BİZ KİMİZ?

Bir Dış Ticaret ve Danışmanlık şirketi olarak 2004 yılında kurulan BNB Global Trade, Türkiye’nin 10 farklı şehrinde konuşlanmış olan sayısız üretim ve üretici ağı ve dünyanın 54 ülkesinde hizmet veren müşteri portföyüyle, global ticaret hayatında, entegre bilgi teknolojilerinin getirdiği olanaklarla dış ticaretin tüm alanlarında hizmet vermek üzere full kapasiteyle faaliyet göstermektedir.

NE YAPIYORUZ? NE YAPIYORUZ?

Firmamız, yurtdışında konuşlanmış olan yabancı firmalara, Türk menşeli, Türkiye’nin en iyi standartlarda imal edilmiş ürünlerinin araştırılması, satın alınması ve tedariği süreçlerini başarıyla yönetmektedir. Bunun yanında aynı zamanda lokal firmalar için de, gerek yurtiçindeki, gerekse yurtdışındaki seçkin üreticilerden ürün tedarik edilmesi konusunda...

NEREDEYİZ ? NEREDEYİZ ?

2004 yılında kurulan firmamız yaklaşık 54 ülkede profesyonel ihracat ve ithalat faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkez ofisi İstanbul'da olan firmamıza ayrıca İzmirde bulunan satış ofisi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Türkiye pazarından ürün tedarik etmek veya ürünlerinizin profesyonel bir şekilde dünya pazarında yer almasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

MARKALARIMIZ

Yukarı